Metodička pro oblast sportu 330 views

Česká obec sokolská: Přijmeme metodičku na HPP pro oblast sportu pro všechny.

Náplň:
organizace sportovních akcí a soutěží, metodická a organizační podpora činnosti odborných komisí, komunikace se zahraničními partnery

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, stravenky, práce ve sportovním prostředí v centru Prahy
Požadujeme: VŠ tělovýchovného zaměření, AJ úroveň B1, výhodou praxe v oblasti volnočasových sportovních aktivit

Pro další dotazy a kontakt, nám prosím napište zde přes formulář. Děkujeme.

Sleduj i skupinu na FB. Právě tam najdeš ještě více aktuálních nabídek.
Přidej se – FB: Práce ve sportu – dobrovolnictví, brigády a zaměstnání

Nejširší nabídka práce v oblasti sportu. Najděte si práci, která vás bude bavit!
Spojte se s námi http://www.sportjobs.cz

SportJobs.cz

Nabídky práce a brigád ve sportu. Máte rádi sportovní akce, závody? Rádi organizujete či pomáháte organizovat různé akce? Tohle je přesně pro vás.

Odběr novinek

Lajkujte náš Facebook