Sportovní obchodní zástupce – www.firemniturnaje.cz 511 views

Je sport tvůj život a chceš se sportem živit?

Pro sportovní teambuildingovou firmu hledáme obchodní zástupce pro vyhledávání nových obchodních příležitostí. Nabízíme více jak 10 sportů v jednom areálu, školící místnost, catering, wellness, masáže, profesionální organizaci atd.

Náplň práce:
Vyhledávání nových zákazníků, firem
Telefonický a emailový kontakt se zákazníky
Vytváření nabídek na míru
Plánování sportovních akcí

Požadujeme:
Energického upovídaného kolegu/kolegyni
Sportovec/sportovkyně tělem i duší
Očekáváme časovou flexibilitu
Zkušenost s oslovováním zákazníků po telefonu
Uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:
Práce z domova
Práce ve sportovním prostředí
Dlouhodobá spolupráce
Různorodá náplň práce
Mladý kolektiv
Neomezená výše přivýdělku – dle zakázek

Neváhejte se mi ozvat přes kontaktní formulář zde na stránkách!

Lukáš Řezníček

www.firemniturnaje.cz

Nejširší nabídka práce v oblasti sportu. Najděte si práci, která vás bude bavit!
Spojte se s námi http://www.sportjobs.cz

SportJobs.cz

Nabídky práce a brigád ve sportu. Máte rádi sportovní akce, závody? Rádi organizujete či pomáháte organizovat různé akce? Tohle je přesně pro vás.

Odběr novinek

Lajkujte náš Facebook