Trenérka a recepční v dámském fitnesscentru 461 views

Hledáme paní/slečnu (nejlépe maminku na MD nebo studentku VŠ) na brigádu na recepci + cvičení.

Náplň práce:
– přivítání klientek
– vysvětlení novým klientkám, jak to v našem klubu chodí
– cvičení s klientkami
– prodej členství
– odpovídání na emaily a telefonická komunikace

Požadujeme:
– spolehlivost a komunikativnost
– zájem o sport

Nabízíme:
– brigádu dle vašich časovým možností
– příjemné pracovní prostředí
– členství v klubu
– možnost karierního růstu – manažer pobočky

Jiná sdělení:
Směny:
-7:00 -13:30 a 13:30-20:00 ve všední dny, 9-13 SO, 15-20 NE a svátky
– směny si vybíráte samy dle svých časovým možností
– nutné absolvovat minimálně 8 směn v měsíci
– práce na DPP

Svoje CV s motivačním dopisem posílejte zde na webu přes formulář.

Nejširší nabídka práce v oblasti sportu. Najděte si práci, která vás bude bavit!
Spojte se s námi http://www.sportjobs.cz

SportJobs.cz

Nabídky práce a brigád ve sportu. Máte rádi sportovní akce, závody? Rádi organizujete či pomáháte organizovat různé akce? Tohle je přesně pro vás.

Odběr novinek

Lajkujte náš Facebook